web templates free download

Uzmanlık Alanlarımız

THERAPY ART CENTER

GENEL FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON

Boyun ve bel fıtıkları, sırt ağrıları, miyofasyal ağrı sendromu, kireçlenme, artrit ve yumuşak doku yaralanmalarının tedavisi için, kişinin ihtiyaçlarına özel rehabilitasyon programları oluşturuyoruz. Duruş bozukluklarını belirleyip, tedavisini sağlıyor ve olası kalıcı hasarı engellemeye yardımcı oluyoruz.

THERAPY ART CENTER

MANUEL TERAPİ

Terapötik ve bağ doku masajları, mobilizasyon, manipülasyon ve kas enerji teknikleri, miyofasyal germe, refleksoloji ve benzeri yöntemlerin kullanıldığı manuel terapi disiplini ile hastalarımıza birebir, doğrudan uygulama yaparak tedavi süreçlerini en hızlı ve verimli şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

THERAPY ART CENTER

ORTOPEDİK REHABİLİTASYON

Her türlü ortopedik cerrahi ve protez işleminin öncesi ve sonrasında önerilen fizik tedavi ve rehabilitasyon programlarını oluşturuyoruz. Özellikle spor yaralanmalarına bağlı ameliyatlardan sonra gerek duyulan uluslararası tedavi protokollerini uyguluyor ve hastalarımızın her aşamada takibini sağlıyoruz.

therapy art center

SPORTİF PERFORMANS ve ATHLETIC TRAINING

Sporla ilgilenen tüm bireylere sağlık kontrolleri ve sportif performans testleri yapıyor, kişiye özel sonuçları değerlendiriyoruz. Amatör, profesyonel ve keyif için spor yapan tüm sporcular için esneklik, hız, kuvvet, çeviklik ve dayanıklılık geliştirici programlar oluşturuyor, kas gücü artırıcı yöntemler uyguluyoruz. Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerine sağlık ve performans danışmanlığı yapıyoruz.

THERAPY ART CENTER

SPOR HEKİMLİĞİ ve SPORTİF REHABİLİTASYON

Spor yaralanmaları geçiren hastalarımızın tanılarını uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerimiz ışığında en kısa ve en doğru şekilde koyup, tedavi süreçlerini programlıyoruz. Tedavi sonrasında sporcuların branşlarına özel sahaya dönüş çalışma programları hazırlayarak, yaptıkları spor dalına en hızlı ve kayıpsız şekilde geri dönmelerine yardımcı oluyoruz.

THERAPY ART CENTER

ROMATOLOJİK ve NÖROLOJİK REHABİLİTASYON

Eklemleri ve yumuşak dokuyu etkileyen her türlü romatizmal hastalığı teşhis ve tedavi ediyor, bu hastalıklar için kullanılan destek ürünlerin seçim ve uygulamasını yapıyoruz.

Sinir sistemi hastalıkları ve felç geçiren hastalara nörolojik rehabilitasyon hizmeti veriyoruz.

THERAPY ART CENTER

OSTEOPATİ

Vücuttaki tüm sistemlerin kas-iskelet sistemi üzerindeki etkisine odaklı, tamamlayıcı bir çağdaş tıp yöntemi olan Osteopati ile vücut dokularının fonksiyonlarını yenilikçi bir yaklaşımla ele alıyor, hastalıkların belirtilerinden çok temelinde yatan sebeplere yönelik tedaviler uyguluyoruz.

THERAPY ART CENTER

MEDİKAL PİLATES

Kas ve iskelet sisteminde meydana gelebilecek sorunları engellemek ve var olan problemlerin tedavisini desteklemek amacıyla merkezimizde medikal pilates programlarına yer veriyoruz. Duruş bozuklukları ve hareketsiz günlük yaşamın sebep olduğu sertleşmiş ve güçsüz kasları eşit şekilde çalıştırarak vücuda denge kazandıran medikal pilates ile, performanslarını artırmak isteyen sporculara da dayanıklılık, kuvvet ve esnekliklerini geliştirme imkanı sunuyoruz.

THERAPY ART CENTER

SPORCU BESLENMESİ ve SPORCU PSİKOLOJİSİ

İhtiyaç duyulması durumunda, profesyonel veya amatör tüm sporcularımız için kişiye özel beslenme ve sporcu psikolojisi alanlarında danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

© Copyright 2019 THERAPY ART CENTER - Tüm Hakları Saklıdır - Design: WERO & COMM'A